Program „SimulatorJob” czyli komputerowy symulator pracy i anty wygaszacz ekranu.

Program komputerowy do symulowania pracy na komputerze w firmie oraz do symulowania ruchu myszką (blokuje wygaszacz ekranu). Program pracuje w 2 trybach:

Instalacja programu:

Program nie zawiera instalatora (nie zostawia wpisów w systemie). Po pobraniu programu proszę go rozpakować (Extract to:) w dowolnym katalogu (proponuję c:\Temp) i uruchomić plik SimulatorJob.exe w podkatalogu SimulatorJob. Można utworzyć skrót na pulpicie do programu (klikamy na nim prawym klawiszem myszki i z menu wybieramy „Wyślij do” a następnie „Pulpit (utwórz skrót)”).

Opis:

Przy pierwszym uruchomieniu programu pojawi się okno „Ustawienia” tu możemy wybrać rodzaj symulacji. Program jest widoczny na pasku zadań (prawy dolny róg ekranu). Jeśli program jest w stanie symulacji (wciśnięty przycisk „Start”) ikonka jest pomarańczowa Symulator aktywny., jeśli program jest nie aktywny ikonka zmienia kolor na niebieski Symulator nie aktywny. . Jeśli nie widzimy ikonki programu, proszę kliknąć na przycisk/ikonkę: ^. Czas wstawiania poszczególnych znaków jest generowany losowo, co uniemożliwia programom nadzorującym prace wykrycie symulacji pracy. Również w trybie anty wygaszacza, przerwy między symulacją ruch myszki są generowane losowo. Przy symulacji ruchu myszką można ustawić czas kliknięcia myszką przycisku z możliwością uśpienia komputera po trzech minutach po kliknięciu. Po minucie od kliknięcia generowane jest wciśnięcie przycisku "Enter"  (zastosowanie np.: w aplikacjach wymagające potwierdzenia zakończenia pracy).

Dodatkowa informacja

Uwaga!!! Program domyślnie ma włączoną opcję „Twórz historię pracy” umożliwia ona uświadomienie sobie jakie informację mogą uzyskać programy śledzące Twoją pracę. Raport z Twojej pracy jest dostępny pod przyciskiem „Raporty”, oczywiście tę opcję można wyłączyć. Aktualna wersja 1.01.7, udostępniona 05.06.2020 r.

Pobierz program (exe) Pobierz program (zip) Zakup licencji Inne programy

Symulator pracy -ustawienia i porady.

Symulator pracy -ustawienia

Jak zablokować wybudzanie komputera myszką?

Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start lub naciśnij na klawiaturze kombinację klawiszy Logo Windows + X i wybierz z wyświetlonej listy opcję Panel sterowania, następnie kliknij Menedżer urządzeń, rozwiń zakładkę Mysz i inne urządzenia wskazujące, wybierz zakładkę Zarządzanie energią i odznacz opcję Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera.

Zablokowanie wybudzanie komputera myszką

Problem z rejestracją licencji.

Błąd połączenia

Należy sprawdzić czy protokoły TLS są włączone. Aby to sprawdzić proszę uruchomić IE (Internet Explorer), wybrać narzędzia (takie kółko zębate po lewej stronie u góry), z menu wybrać Opcje internetowe, a następnie zakładkę Zaawansowane, przewinąć wykaz w dół i sprawdzić czy są zaznaczone Użyj szyfrowania TLS.... Powinno być tak jak na rysunku:

Opcje Internetowe

job simulator (work simulator, How to lock the screen saver?) symulator pracy w firmie, program anty wygaszacz ekranu, blokada wyłączenie wygaszacza ekranu, automatyczne klikania myszką.

Anty wygaszacz ekranu, aplikacja symulator pracy w firmie. Jak wyłączyć wygaszacz ekranu? Umożliwia to program do poruszania myszką

Co zrobić żeby ekran się nie wygaszał Windows 10. Demotywator. Program do poruszania myszką.